|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Складаний ніж SOG Kiku XR
Складаний ніж Kiku XR - це поєднання японської майстерності та сучасних технологій у міцному та елегантному дизайні. Модель оснащена модифікованим лезом танто довжиною 7,70 см з преміальної сталі CTS XHP, що зберігає гостроту та має високу твердість. Покриття Cerakote забезпечує лезу додаткову стійкість до зносу та корозії, а рукоятка з лляної мікарти додає надійності й вишуканості.
Ніж використовує механізм замикання XR Lock, здатний витримувати навантаження до 680 кг, гарантуючи максимальну безпеку при використанні. Три способи відкривання – отвір для великого пальця, XR Lock та "кік" – дозволяють швидко розкрити ніж однією рукою, незалежно від домінуючої руки.
Особливості
- Преміальна сталь CTS XHP: висока твердість та довговічна гострота;
- Покриття Cerakote: додатковий захист від зносу та корозії;
- Руків'я виконане з мікарти — це конструкційний композитний матеріал, що є шаруватим пластиком на основі тканини та полімерної сполучної речовини. Він міцний, не вбирає води, запахи, тактильний і високо декоративний. Також текстоліт добре переносить значні перепади температури.
- Витримує навантаження до 680 кг для безпечного використання;
- Амбідекстральний дизайн: підходить для правші та лівші;
- Міцна конструкція для екстремальних умов.
Характеристики
- Загальна довжина: 18,62 см
- Довжина у складеному стані: 10,92 см
- Довжина леза: 7,70 см
- Матеріал леза: сталь CTS XHP 61-63 HRC
- Покриття леза: чорне Cerakote
- Форма леза: танто
- Механізм замикання: XR Lock
- Механізм відкривання: XR Lock, отвір для великого пальця, "кік"
- Матеріал рукоятки: Linen Micarta
- Вага: 158,76 г