БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 800 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ПЕРЕВАЛ - товари для активного відпочинку
0
Мій кошик

Прокат спорядження Київ

Умови прокату туристичного спорядження

Видача-приймання спорядження проводиться за попереднім дзвінком нам по тел:
066 387-59-34, 063 855-13-75, 044 360-13-19

 

1. Вартість прокату вважається з дня видачі спорядження до дня фактичної здачі, при цьому день здачі та видачі спорядження вважається за один день.

2. Оплата за прокат виробляється шляхом готівкового або безготівкового розрахунку перед видачею спорядження.

3. Можливо оформлення броні на прокат спорядження. При оформленні броні, клієнт зобов'язаний внести 30% вартості прокату .. Якщо клієнт відмовляється від прокату спорядження, то сума сплаченої броні; не повертається.

4. За отримане в прокат спорядження утримується ЗАПОРУКА в розмірі оціночної вартості інвентарю (зазначеної на сайті), закордонний паспорт або водійські права.

5. Клієнт несе повну матеріальну відповідальність за збереження і цілісність взятого в прокат спорядження. Намети, спальники, рюкзаки повинні бути висушені (в разі повернення з прокату у вологому або мокрому стані стягується штраф у розмірі однієї доби прокату даного спорядження).

6. У разі пошкодження спорядження в період прокату, клієнт відшкодовує вартість ремонту спорядження. Якщо спорядження не підлягає ремонту, то клієнт виплачує повну вартість зіпсованого спорядження. При цьому застава повертається тільки після остаточного розрахунку.

7. У разі втрати або нестачі спорядження, клієнт відшкодовує повну його вартість. При цьому застава повертається після остаточного розрахунку.

8. Якщо перевищується обумовлений термін прокату, то клієнт виплачує вартість прокату за кожен день прострочення у двократному розмірі. АЛЕ Якщо Ви попередили нас за 2 дні, що здаеться спорядження пізніше обумовленого терміну, оплата здійснюється як за 1 день прокату, за кожен прострочений день. (При пред'явленні квитків, можна не попереджати заздалегідь)

9. Клієнт оглядає спорядження при отриманні, і при виявленні вад може вимагати запевнення стану спорядження документально.

10. Спорядження видається на прокат в сухому і чистому вигляді і підлягає здачі в такому ж вигляді.

Вгору